ČLÁNKY

Sekci ČLÁNKY pro vás budeme doplňovat stále novými tématy, kterých se bezprostředně týká fungování inspirei. Tyto články jsou také otisknuty v našem firemním časopise a sem se umístí, až po jeho vydání a distribuci ke členům KLUBU inspirea.
 

O NAŠICH PRODUKTECH

Články, ve kterých se dočtete o našich produktech i novinkách, které se budou přizpůsobovat vašim přáním a potřebám. Dočtete se, proč si koupit právě fotoknihu v tvrdých nebo měkkých deskách, či jaký obraz se bude hodit do vašeho interiéru. Zda se přikloníte k plátnu na blindrámu, nebo pro vás bude optimální obraz v rámu či akrylové sklo. Sami si budete moci najít pro sebe nejlepší řešení a my doufáme, že i naše články o produktech vám k tomu dopomohou.
 

JAK SE VYRÁBÍ

Jistě mi dáte za pravdu, že člověk je tvor zvídavý. My se snažíme uspokojit i tuto stránku články o naší práci, která je nezbytná pro perfektní výsledky.
 

RECENZE

Budeme uveřejňovat vaše recenze, které nám napsali zákazníci na již vytvořený produkt, se kterým se seznámili a mají na něj svůj názor. Rozhodně se nebudeme bát kritiky, protože jen díky ní můžeme zlepšovat své služby k vaší plné spokojenosti.
 

PRO KOHO PRACUJEME

Představíme vám firmy, pro které pracujeme, a jejich názory na spolupráci. Proč jsou právě s námi a jaké jim z toho plynou výhody v práci, kterou dělají.
 

S KÝM SPOLUPRACUJEME

Seznámíte se také s firmami i lidmi, kteří patří mezi naše dodavatele. Neboť pouze kvalitní partneři jsou zárukou nejen naší, ale hlavně vaší spokojenosti. Bez jejich kvalitních výrobků, ať se jedná o papír, obalový materiál, rámy, plátna a jiné důležité díly, bychom pro vás těžko mohli udělat profesionální a kvalitní výrobek. Jistě každý ví, že bez výborných surovin skvělé jídlo neudělá, a v naší profesi je to úplně stejné. Nešidíme na materiálech a za kvalitou našich výrobků si stojíme.
 

NAPIŠTE NÁM

Pokud vás napadne téma, o kterém byste si rádi přečetli, neváhejte a napište na náš e-mail casopis@inspirea.cz co o naší práci, nebo produktech, byste rádi našli v této sekci příště. Za svůj názor nebo námět budete odměněni. Vždy se bude jednat o odměny popsané aktuálně ve článku „Napište nám“.