O nás

O nás je sekce, která je asi nejvíce osobní. Týká se našich lidí, kteří se vám ve zkratce představí. Dozvíte se něco o našich názorech, např. na slevy. Budeme vám zde postupně přibližovat, jak se co u nás dělá, a pokud vás láká naše práce, můžete zkusit své štěstí. Protože jsme s mnohým právě začali, budeme zde alespoň každý svůj úspěch moci ihned odprezentovat.
 

NAŠI LIDÉ

Abyste měli představu, kdo se o vás a vaši spokojenost stará, je tu malé představení našich lidí.

Petr Kamínek

Jediný společník inspirea s.r.o. Narozen 1965, studoval LETI, polygrafií se zabývá od roku 1989, ženatý, dvě dcery. Ve volném čase se věnuje stavbám a zvelebování nemovitostí, ať svých nebo cizích. Hovoří plynně rusky, jeho životním souputníkem se stala fena Jack Russell Teriéra Just Jazz z Jeřeně. S jeho podpisem se setkáte na fakturách a příjmových dokladech, má u nás na starosti zejména peníze, ale obecně mu žádná práce není cizí. Jako úplatky bere Tullamore Dew a kvalitní suché bílé víno.

Pavla Turoňová

Výkonná ředitelka. Narozena 1984, studovala VŠCHT katedru polygrafie a fotofyziky, v oboru od roku 1999, kdy začala brigádničit v tiskovém provozu firmy Těšínské papírny, s.r.o. Volný čas tráví většinou v práci, aby s ní bylo k vydržení, byl jí zřízen záhon, kde se vyžívá v pěstování zeleniny a květin. Ráda jezdí na cyklovýlety, doprovázena zrcadlovkou Canon, kterou dokumentuje převážně přírodu a funkcionalistickou architekturu. Setkáte se s ní zpravidla v případech, kdy "něco nejde" nebo "nikdo nic neví"; v takových chvílích bude vaší záchranou a poslední instancí. Co se úplatků týče, můžete zkusit sušenky či kvalitní gin, ale úspěch není nikdy zaručen.

Markéta Kučerová

Obchodní ředitelka. Narozena pochopitelně je, ale nerada se o tento fakt konkrétněji dělí. Studium SŠO, nicméně nejlepší školou je škola života. V roce 2012 skončila s životem rentiéra a začala žít životem inspirei. Informace, které je ochotná sdělit nejsou nijak obsáhlé. Je rozvedená, má dva kluky a jednu fenu československého vlčáka Firefly Srdcerváč, slyšící na jméno Svíty. Z výchovného hlediska pořídila své vlčici slepice a králíky; slepice jsou všechny a králíci se utěšeně množí. Volný čas tráví na zahradě mezi záhony kytek a sem tam nějakou zeleninou. Patří mezi nesnesitelné houbaře projevující se stylem „dokud není košík plný, z lesa nejde“. Je tváří inspirei a cokoli budete potřebovat zjistit o našich produktech, ráda vám sdělí vše, co ví, a co neví, to zjistí. Měrou vrchovat se angažuje v inspím časopise a webu. Těžko jí uplatíte. Aktualizace 1. 11. 2015: Českoslovenští vlčáci jsou již tři, stejně tak Markétě přibyli tři koně; o králících či slepicích škoda mluvit :-)
 

Zdena Řeháková

Od června 2016 nová posila inspireího týmu. Slečna, narozená v roce 1997, o sobě říká: "Práce mezi lidmi mě naplňuje a učí novým schopnostem komunikace s různými typy lidí. Mým cílem je přispět k naplnění očekávání zákazníků kteří se rozhodli využít našich služeb. Také chci proniknout do podnikatelského života, což mi bude přínosem nejen pro současné studium na střední škole. Volný čas trávím v přírodě a momentálně i studiem inspirei; je pro mně nové úplně všechno, od oslovení zákazníka po hotový produkt. Poslouchám, kromě dechovky, jakoukoli hudbu a protože jsem vyučená cukrářka, ráda připravuji všelijaké mlsky.  Úplatky beru pouze v podobě nápadů na vylepšení osobnosti ."
 

SLEVY

Slevy obecně

Dnes se každý obchodník potýká s nešvarem slev. Zákazníci si na ně zvykli tak moc, že je vůbec nezajímá, proč vůbec sleva je. Existují dva druhy slev, tou první je sleva, která vlastně slevou je i není. Pro obchodníka neznamená žádnou ztrátu, protože cena „před slevou“ byla nehorázně navýšena. Tedy cena se slevou, je cenou běžnou. V tomto případě si troufám tvrdit, že se nejedná o slevu. Je to pouze cena korektní, převlečená za slevu. Sleva v druhém případě je slevou zoufalou. Prodávající nutně potřebuje hotovost, bez ohledu na to, zda prodělá, nebo, v tom lepším případě, bude na nule.

Proč u nás nejsou nárazové slevy

A protože si vás vážíme a nehodláme z vás dělat oběti domnělých slev, a ze sebe zoufalce, kteří tu za rok dva již nebudou, jsou všechny naše ceny kalkulovány zcela korektně. Co to znamená? Zadarmo nám nikdo nic nedá, materiály, které používáme jsou velice kvalitní a opravdová kvalita něco stojí. U nás budete marně hledat blindrám z lisované štěpky. Vaše zakázky zpracovávají odborníci ve svých oborech. Stejně jako časopis pro vás a web tvoří profesionálové. Všichni odvádějí skvělou práci, za kterou si zaslouží plat. Z těchto uvedených důvodů nedáváme slevy, ani nepořádáme slevové akce a rozhodně nás nenajdete na slevových serverech.

Slevy klubové

Teď si možná řeknete, čím nás to šálí, vždyť mají slevy. Ano, dávám vám za pravdu, i my máme slevy. Ovšem sleva klubová 3 % a sleva věrnostní 5 % má jiný důvod. Jedná se o slevu bonusovou či jinak řečenou, je to naše odměna pro vás. Opět se můžete ptát, za co nás chcete odměňovat? A já vám ráda odpovím. Protože si velice vážíme faktu, že nám někdo předá osobní údaje a věří nám, že nebudou zneužity a dále prodávány. 5% bonus, který získáte za překročení celkově sečtených úhrad 10 000 Kč, je odměna za vaši věrnost. Jsme si vědomi, že věrnost není samozřejmost. Tím, že si naše produkty objednáváte a kupujete, nám dáváte najevo, že si uvědomujete a oceňujete kvalitu našich výrobků a služeb. U nás nehledáte cenové akce, ale chcete nekompromisní kvalitu. Víte, že se s vámi budeme vždy bavit a hledat nejlepší řešení pro váš produkt. Jste si vědomi faktu, že jednorázová sleva není zárukou kvality, ale spíše dílem náhody. U nás budete vždy na prvním místě vy.